Anasayfa » Arçelik » Arçelik Yeşilova Servisi
İzmir Arçelik Yeşilova Servisi
Arçelik Yeşilova Teknik Servisleri İletişim Bilgileri

Arçelik Yeşilova Servisi

Arçelik Yeşilova İzmir ve bölgelerine tüm beyaz eşya ürün grupları için teknik servis desteği vermektedir. Güvenilir bir Arçelik teknik servis hizmeti almak için doğru yerdesiniz. Bize servis kaydı bırakmak için belirli bir saati beklemenize gerek yok. Telefon numaralarımızdan istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz Servis hizmeti alan müşterilerimize geçici değil kalıcı çözümler üretmek için sürekli olarak çalışmakta ve ekibimizi sürekli olarak eğitmekteyiz. Elektrikli eşya onarımı şakaya gelmeyen bir iştir. Yıllardan beri işimizi ciddiyet ve titizlik ile yapmaktayız. Yeşilova Arçelik teknik servisi konuda uzman olan ekibimiz ile her zaman sizlere de en özel ve garantili servis hizmetini sunmak isteriz. Beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak olan servisimiz ile sizler de çok özel ve farklı bir hizmet almış olacaksınız. Beyaz eşyalarınızda oluşabilecek her türlü arıza ve bakım işlemleri için Arçelik Yeşilova servisi sizlerden gelecek çağrıları beklemektedir.

Arçelik Yeşilova Servisi’nden 2 Yıl Garanti

Sizlere hızlı bir servis desteği verebilmemiz bizim için önemli bir kalite ölçütüdür. Servis hizmeti verdiğimiz tüm Arçelik ürünlerine 2 yıl garanti vermekteyiz. Servis hizmeti verdiğimiz ürün aynı sebepten ya da değiştirilen parçadan dolayı tekrar aynı arızayı vermesi durumunda teknik servis personelimizin size teslim etmiş olduğu teknik servis fişiyle bizleri 2 yıl içerisinde tekrar arayarak aynı işlem için servis hizmeti alabilirsiniz. Özel sonuçları en ideal şekilde alabilmeniz açısında sürekli olarak İzmir’in her ilçesinde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Bu şekilde sizler de çok özel ve farklı bir hizmeti en uygun şekilde kaliteli olarak alabilirsiniz. Artık arızalarınızı ve bakım işlerinizi bize bildirerek, en özel çözümleri en etkin şekilde karşılayabileceksiniz. Gaziemir, Balçova, Buca, Bornova ve Karabağlar gibi ilçelerimizde de en yaygın hizmet ağımız ile sizlere ulaşabiliyoruz.

İzmir’in Her Semtine Arçelik Servis

Farklı ve etkili sonuçları alabilmeniz amacı ile sizler de en özel beklentilerinizi elektrikli ev aletlerinizden alabiliyorsunuz. Özellikle Arçelik beyaz eşyalar bu konuda kalitesini kanıtlamış olan harika ürünlerdir. Zaman içinde oluşabilecek farklı olumsuz durumlar nedeni ile arıza yağan ürünleriniz için servis seçerken dikkatli olmalısınız. Özel ve farklı yapıları nedeni ile özellikle Arçelik ürünler bizim gibi markanın tüm ürünlerini tanıyan yetkin servisler tarafından işlem görmelidir. Aksi takdirde sorunların büyümesi ve ürünlerin kullanılmaz duruma gelmesi olasıdır.

Hizmet verdiğimiz Ürün Grupları

Arçelik Yeşilova Bulaşık Makinesi tamiri
Arçelik Yeşilova Çamaşır Makinesi tamiri
Arçelik Yeşilova Buzdolabı tamiri
Arçelik Yeşilova Klima tamiri
Arçelik Yeşilova Kombi servis ve bakımı
Arçelik Yeşilova Ocak – Fırın tamiri