Anasayfa » Bosch » Bosch Çiğli Servisi
İzmir Çiğli Bosch Servisi
Çiğli Bosch Teknik Servisleri İletişim Bilgileri

Bosch Çiğli Servisi

İzmir ve ilçelerindeki her türlü beyaz eşyası arızasında bizlerle irtibata geçerek teknik servis hizmeti alabilirsiniz. Karşıyaka ilçesinde Bosch teknik servis hizmeti konusunda siz değerli müşterilerimizden gelen bakım, onarım ve montaj teknik servis taleplerinde profesyonel ve uzman kadromuz ile değerli Bosch müşterilerine sürekli olarak kaliteli hizmet sunmak içi çalışmaktayız. Telefon numaralarımızdan istediğiniz zaman bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Personelimiz size en yakın servis aracını bölgenize yönlendirecektir. Sunduğumuz servis hizmetlerinden memnun kalmanız bizim birincil önceliğimizdir. İzmir’in neresinde bir beyaz eşya servis ihtiyacınız olursa Bosch Çiğli servisi her zaman yanınızda. Beyaz eşyalarınızda oluşabilecek her türlü arıza ve bakım işlemleri için Çiğli Bosch servisi sizlerden gelecek çağrıları beklemektedir.

2 Yıl Garantili Bosch Çiğli Servisleri

Sizlere hızlı bir servis desteği verebilmemiz bizim için önemli bir kalite ölçütüdür. Firmamızdan Servis hizmeti almanız durumunda teknik servis ekibimiz tarafından teknik servis ekibimiz teknik servis fişi bırakılmaktadır. Bu servis fişiyle cihazlarınızın tekrar aynı arızayı çıkarması durumunda firmamızdan tekrar Servis hizmeti alabilirsiniz. Beyaz eşyalarınıza yapılan işlemler 2 yıl firmamız garantisi altındadır. Özellikle Bosch ürünlerini tercih eden kalite düşkünü kullanıcılardan iseniz, İzmir genelinde tüm il ve ilçelerde servislerimizden yararlanabilirsiniz Karşıyaka, Balçova, Çiğli, Bornova, Mavişehir, Buca ve Hatay ilçeleri de dahil olmak üzere her zaman servis servis beklentileriniz en uygun şekilde karşılanacaktır. Özel ve farklı bir hizmet beklediğinizde en etkili sonuçları sizler de kesinlikle servisimizden alabilirsiniz. Bu şekilde tüm elektronik ürünleriniz rahatlıkla sorunsuz kullanabilirsiniz

İzmir’e Hızlı Bosch Servisi İmkanı

Firmamız uzun yıllardan beri elektronik eşyalar konusunda uzmanlaşmış bir servistir. Özellikle Bosch ürünleri ile alakalı olan tüm soru, sorun ve bakım işlemlerinizde en etkili çözümleri firmamız sizlere sunacaktır. İzmir merkez ve ilçelerinde hizmet veren servisimiz, hızlı ve güvenli hizmeti ile birçok kullanıcının tercih ettiği özel bir servistir. Konusunda yetkili olan personelimiz ile harika sonuçları hızlı bir şekilde alabilirsiniz.

Hizmet verdiğimiz Ürün Grupları

Bosch Çiğli Bulaşık Makinesi servisi
Bosch Çiğli Çamaşır Makinesi servisi
Bosch Çiğli Buzdolabı servisi
Bosch Çiğli Klima servisi
Bosch Çiğli Kombi tamiri
Bosch Çiğli Ocak – Fırın servisi