Anasayfa » Vestel » Çiğli Vestel Servisi
İzmir Çiğli Vestel Servisi
Çiğli Vestel Teknik Servisleri İletişim Bilgileri

Çiğli Vestel Servisi

Müşteri memnuniyeti prensibiyle çalışan Vestel Çiğli servisi İzmir’in hangi bölgesinde olduğunuz fark etmeksizin siz değerli müşterilerimize teknik servis hizmeti vermektedir. Tarafımızdan sunulan tüm servis işlemleri 1 yıl servis ve işçilik garantilidir. web sitemizdeki iletişim formundan ya da web sitemizdeki telefon numaralarından bizimle iletişime geçerek servis kaydı oluşturabilirsiniz. Servis hizmeti alan müşterilerimize geçici değil kalıcı çözümler üretmek için sürekli olarak çalışmakta ve teknolojilerimizi güncellemekteyiz. Karşıyaka ve diğer tüm ilçelerde servis hizmetini ilk elden almak, sorun yaşamamak adına izmir Çiğli Vestel servisini tercih edebilirsiniz. Beyaz eşyalarınızda oluşabilecek her türlü arıza ve bakım işlemleri için Çiğli Vestel servisi sizlerden gelecek çağrıları beklemektedir.

1 Yıl Parça ve İşçilik Garantisi

Firmamız hızlı ve profesyonel Servis hizmeti vermektedir. Firmamızdan Servis hizmeti almanız durumunda servis hizmetini tarafınıza sağlayan teknik servis personelimiz tarafından servis hizmetini tarafınıza sağlayan teknik servis personelimiz teknik servis fişi bırakılmaktadır. Bu servis fişiyle beyaz eşyalarınızın tekrar aynı arızayı tekrarlaması durumunda firmamızdan tekrar Servis hizmeti alabilirsiniz. Beyaz eşyalarınıza yapılan işlemler 1 yıl firmamız garantisi altındadır. İzmir bölgesinde en etkili servis hizmetini veren firmamız, uzman ekipleri ile tüm ilçelerde faaliyet göstermektedir. Karşıyaka, Hatay, Güzelyalı, Gaziemir ve Alsancak başta olmak üzere, İzmir’in tüm ilçelerinde servis hizmeti sağlamaktayız. Bu özel ve ayrıcalıklı servis hizmetinden sizler de ihtiyaç duyduğunuzda hemen yararlanmak için bizleri arayabilirsiniz. Özel araçlarımız ile uzman ekiplerimiz anında gelerek cihazlarınızın sorunlarını tespit edip, onarımlarını yapacaklardır. Bu şekilde memnun müşterilerimizin içine sizler de dahil olacaksınız.

Tüm İzmir ve İlçelerine Vestel Servis

Farklı sonuçları sizler için sunan harika ürünler, özellikle ev ve işyerlerimizde bizlere kolaylıklar sunar. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve diğer elektrikli eşyalarımız farklı etkileri elde etmek amacı ile kullanılırlar. Ancak zaman içinde farklı nedenlerden dolayı arıza yapabilir, ya da bakım gerektirebilirler. Bu ve benzeri nedenlerden dolayı servis hizmeti alabilmek için hemen bizi arayabilirsiniz. En özel etkileri en hızlı şekilde sağlayacağınız firmamız, her zaman sizlere özel hizmet sunmaktadır.

Hizmet verdiğimiz Ürün Grupları

Vestel Çiğli Bulaşık Makinesi tamiri
Vestel Çiğli Çamaşır Makinesi tamiri
Vestel Çiğli Buzdolabı tamiri
Vestel Çiğli Klima tamiri
Vestel Çiğli Ocak – Fırın tamiri