Anasayfa » Garantili Onarım

Garantili Onarım

Firmamız izmir’in tüm bölgelerini garantili onarım hizmeti vermektedir.

Garantili onarım hizmetinin detaylı listesi aşağıdaki gibidir;
Garantili Çamaşır Makinesi Servisi
Garantili Bulaşık Makinesi Servisi
Garantili Kombi Servisi
Garantili Buzdolabı Servisi
Garantili Termosifon Servisi
Garantili Sebil Servisi

izmir merkez teknik servis profesyonel bir teknik servis hizmeti sunmayı ve bu hizmet kalitesini tüm izmir’e yaymayı hedeflemektedir. Firmamız toplam kalite yönetimi çerçevesinde yönetilmekte ve kalite standartları sürekli olarak geliştirilmektedir.

Yedek Parça Garantisi

Kombide Düzenli Bakımla Tasarruf

Kombileriniz kullanıma bağlı olarak daha fazla enerji tasarrufu ve daha az yakıt sarfiyatı için yılda bir periyodik kombi bakımı’na ihtiyaç duymaktadır. Kombinizin ilerleyen zamanlarda daha kalıcı arızalar oluşturmaması için yılda bir kere periyodik kombi bakımı yaptırmanız gerekmektedir. Firmamızın yoğuşmalı ve normal kombilere sürekli olarak uyguladığı kombi bakım kampanyaları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm İzmir’e Kombi Teknik Servisi

Tüm izmir’e hızlı hizmet vermeyi prensip edinmiş olan firmamız servis kaydı oluşturduğunuz anda belirttiğiniz adrese sorununuzun çözülmesi için en kısa sürede gelecektir. izmir Kombi Servisi izmir’in tüm doğalgaz kombi bölgelerine teknik servis hizmeti vermektedir. Doğal gaz ile ilgili problemleriniz için izmirgaz ile iletişime geçebilirsiniz.

Kombiniz için Neler Yapabiliriz ?

  • Hızlı Kombi Arıza Tespiti
  • Hızlı Kombi Arıza Tamiri
  • Periyodik Kombi Bakımı
  • Kombi Oda Termostat Kurulumu
  • Kombi Petek Temizliği
Kombi Bakım Servisi