Anasayfa » Electrolux » Osmangazi Electrolux Servisi
İzmir Osmangazi Electrolux Servisi
Osmangazi Electrolux Teknik Servisleri İletişim Bilgileri

Osmangazi Electrolux Servisi

İzmir’de bölge fark etmeksizin Electrolux Osmangazi servisi tüm bölgelere servis desteği vermektedir. Güvenilir bir Electrolux teknik servis hizmeti almak için doğru yerdesiniz. Web sitemizdeki servis telefon numaralarımız sizlerden gelen çağrıları beklemektedir. Firmamızın öncelikleri arasında Servis hizmeti alan müşterilerimizin memnun kalmasıdır. Mobil araçlarımız ve uzman, eğitimli kadrodan oluşan personelimiz ile servis kaydı oluşturduğunuz anda mobil araçlarımız ile en kısa sürede servis kaydında belirttiğiniz adreste olmak garantisi vermekteyiz. Electrolux Osmangazi servisi hızlı servis hizmeti verebilmek için sürekli olarak çalışmaktadır ve servis sürelerini kısaltmak için ekiplerini sürekli olarak eğitmektedir. Beyaz eşyalarınızda oluşabilecek her türlü arıza ve bakım işlemleri için Osmangazi Electrolux servisi sizlerden gelecek çağrıları beklemektedir.

İşçilik ve Parça’da 2 Yıl Garanti

izmir teknik servisi firmamız siz değerli Müşterilerimize hızlı Servis hizmeti vermek için sürekli olarak çalışmaktadır. Firmamızdan Servis hizmeti almanız durumunda teknik ekibimiz tarafından teknik ekibimiz teknik servis fişi bırakılmaktadır. Bu servis fişiyle elektronik cihazlarınızın tekrar aynı arızayı vermesi durumunda firmamızdan tekrar Servis hizmeti alabilirsiniz. Beyaz eşyalarınıza yapılan işlemler 2 yıl firmamız garantisi altındadır. Tüm İzmir genelinde teknik servis hizmeti sunan firmamızdan sizlerde yararlanabilirsiniz. Özel ve tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile her zaman ihtiyacınız olan en iyi bakım ve onarım işlemlerinde göreceksiniz. Özellikle Narlıdere, Güzelbahçe, Bornova, Balçova ve diğer ilçelerden gelen tüm servis istekleri tarafımızca hızlı şekilde karşılanmaktadır

İzmir’e Hızlı Electrolux Servisi İmkanı

Farklı sonuçları sizler için sunan harika ürünler, özellikle ev ve işyerlerimizde bizlere kolaylıklar sunar. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve diğer elektrikli eşyalarımız farklı etkileri elde etmek amacı ile kullanılırlar. Ancak zaman içinde farklı nedenlerden dolayı arıza yapabilir, ya da bakım gerektirebilirler. Bu ve benzeri nedenlerden dolayı servis hizmeti alabilmek için hemen bizi arayabilirsiniz. En özel etkileri en hızlı şekilde sağlayacağınız firmamız, her zaman sizlere özel hizmet sunmaktadır.

Hizmet verdiğimiz Ürün Grupları

Electrolux Osmangazi Bulaşık Makinesi tamiri
Electrolux Osmangazi Çamaşır Makinesi tamiri
Electrolux Osmangazi Buzdolabı tamiri
Electrolux Osmangazi Klima tamiri
Electrolux Osmangazi Ocak – Fırın tamiri