Anasayfa » Aeg » Bostanlı AEG Servisi
İzmir Bostanlı Aeg Servisi
Bostanlı Aeg Teknik Servisleri İletişim Bilgileri

Bostanlı AEG Servisi

Firmamız evlerinize ve iş yerlerinize AEG teknik servis hizmeti vermektedir. Servis hizmetimiz tüm İzmir’i kapsamaktadır. Firmamız sizlere daha iyi hizmet verebilmek için 7/24 servis kaydı almaktadır. Aciliyeti olan servisler için 2 saat içerisinde servis hizmeti vermekteyiz. Servis desteği alan müşterilerimize geçici değil kalıcı çözümler üretmek için sürekli olarak çalışmakta ve teknolojilerimizi güncellemekteyiz. Karşıyaka ve diğer tüm ilçelerde servis hizmetini ilk elden almak, sorun yaşamamak adına izmir Bostanlı AEG servisini tercih edebilirsiniz. Beyaz eşyalarınızda oluşabilecek her türlü arıza ve bakım işlemleri için Bostanlı AEG servisi sizlerden gelecek çağrıları beklemektedir.

Garantili Parça Ve İşçilik

Hızlı ve kaliteli bir Servis desteği alabilmeniz için bizim için önemlidir. Servis desteği verdiğimiz tüm AEG ürünlerine 2 yıl garanti vermekteyiz. Servis hizmeti verdiğimiz ürün aynı sebepten ya da değiştirilen parçadan dolayı tekrar aynı arızayı çıkarması durumunda teknik servis personelimizin size bırakmış olduğu teknik servis fişiyle bizleri 2 yıl içerisinde tekrar arayarak aynı işlem için servis hizmeti alabilirsiniz. İzmir bölgesinde en etkili servis hizmetini veren firmamız, uzman ekipleri ile tüm ilçelerde faaliyet göstermektedir. Karşıyaka, Hatay, Güzelyalı, Gaziemir ve Alsancak başta olmak üzere, İzmir’in tüm ilçelerinde servis hizmeti sağlamaktayız. Bu özel ve ayrıcalıklı servis hizmetinden sizler de ihtiyaç duyduğunuzda hemen yararlanmak için bizleri arayabilirsiniz. Özel araçlarımız ile uzman ekiplerimiz anında gelerek cihazlarınızın sorunlarını tespit edip, onarımlarını yapacaklardır. Bu şekilde memnun müşterilerimizin içine sizler de dahil olacaksınız.

İzmir’in Her Bölgesine AEG Servisi

En özel kullanım eşyalarınız olan elektronik ürünler, elimiz ayağımızdır. Özellikle beyaz eşyalar inanılmaz derecede önem taşırlar. Ancak zaman içinde ya da çevresel nedenlerden dolayı arıza yapabilirler. Bazı ürünler ise düzenli teknik servis bakımından geçmek ister. AEG ürünler ile ilgili tüm servis sorunlarınızda bizlerden hemen destek talep edebilirsiniz. Uzman personelimiz ile en harika çözümleri en etkin şekilde sizlere de sunmak isteriz. Bu şekilde sizler de ürünlerinizi etkin şekilde kullanır, sorun yaşamazsınız.

Hizmet verdiğimiz Ürün Grupları

AEG Bostanlı Bulaşık Makinesi servisi
AEG Bostanlı Çamaşır Makinesi servisi
AEG Bostanlı Buzdolabı servisi
AEG Bostanlı Klima servisi
AEG Bostanlı Kombi tamiri
AEG Bostanlı Ocak – Fırın servisi