Anasayfa » Siemens » Bozyaka Siemens Servisi
Siemens Bozyaka Özel Teknik Servisleri İletişim Bilgileri
Siemens Bozyaka Teknik Servis İletişim Bilgileri

Bozyaka Siemens Servisi

İzmir teknik servis firmamız izmir ve ilçelerine beyaz eşya tamir servisi hizmeti vermektedir. Gaziemir ilçesinde Siemens teknik servis hizmeti konusunda siz değerli müşterilerimizden gelen bakım, onarım ve montaj teknik servis taleplerinde profesyonel ve uzman kadromuz ile değerli Siemens müşterilerine sürekli olarak kaliteli hizmet sunmak içi çalışmaktayız. Teknik servis kaydı oluşturmak için belirli bir saati beklemenize gerek yok. Bizimle 7/24 telefon numaralarımızdan iletişime geçebilirsiniz ya da web sitemizdeki servis formunu doldurabilirsiniz. Servis hizmeti alan müşterilerimize geçici değil kalıcı çözümler üretmek için sürekli olarak çalışmakta ve teknolojilerimizi güncellemekteyiz. Gaziemir ve diğer tüm ilçelerde servis hizmetini ilk elden almak, sorun yaşamamak adına izmir Bozyaka Siemens servisini tercih edebilirsiniz. Beyaz eşyalarınızda oluşabilecek her türlü arıza ve bakım işlemleri için Siemens Bozyaka servisi sizlerden gelecek çağrıları beklemektedir.

2 Yıl Garantili Siemens Bozyaka Servisi

Müşterilerimize hızlı Servis hizmeti vermek için sürekli olarak çalışmakta ve ekiplerimizi eğitmekteyiz. Firmamızdan Servis hizmeti almanız durumunda probleminizle ilgilenen teknik servis personelimiz tarafından probleminizle ilgilenen teknik servis personelimiz teknik servis fişi bırakılmaktadır. Bu servis fişiyle cihazınızın tekrar aynı arızayı çıkarması durumunda firmamızdan tekrar Servis hizmeti alabilirsiniz. Beyaz eşyalarınıza yapılan işlemler 2 yıl firmamız garantisi altındadır. İzmir’in farklı bölgelerinde servis gereksinimlerinizi de en iyi şekilde karşılayacak olan firmamız, özel ve donanımlı araçları ile tüm ilçelerde hizmet sunuyor. Güzelyalı, Bornova, Narlıdere ya da Alsancak bölgelerinde bu tip bir servis hizmeti almanız firmamız sayesinde mümkün olacaktır. En özel ve farklı hizmetleri en hızlı şekilde sizlere sunacak olan firmamızın uzmanlığından dilediğiniz zaman yararlanabilirsiniz. Sizler için en ideal ve özgün hizmeti her zaman sunmaktayız.

İzmir’in Tüm Bölgelerine Siemens Teknik Servis

Firmamız uzun yıllardan beri elektronik eşyalar konusunda uzmanlaşmış bir servistir. Özellikle Siemens ürünleri ile alakalı olan tüm soru, sorun ve bakım işlemlerinizde en etkili çözümleri firmamız sizlere sunacaktır. İzmir merkez ve ilçelerinde hizmet veren servisimiz, hızlı ve güvenli hizmeti ile birçok kullanıcının tercih ettiği özel bir servistir. Konusunda yetkili olan personelimiz ile harika sonuçları hızlı bir şekilde alabilirsiniz.

Hizmet verdiğimiz Ürün Grupları

Siemens Bozyaka Bulaşık Makinesi tamiri
Siemens Bozyaka Çamaşır Makinesi tamiri
Siemens Bozyaka Buzdolabı tamiri
Siemens Bozyaka Klima tamiri
Siemens Bozyaka Kombi tamiri
Siemens Bozyaka Ocak – Fırın tamiri