Anasayfa » Ariston » Fahrettin Altay Ariston Servisi
İzmir Fahrettin Altay Ariston Servisi
Fahrettin Altay Ariston Teknik Servisleri İletişim Bilgileri

Fahrettin Altay Ariston Servisi

Ariston Fahrettin Altay servisi siz değerli müşterilerimiz için sürekli olarak teknolojilerini güncellemektedir. Firmamız sizlere daha iyi hizmet verebilmek için 7/24 servis kaydı almaktadır. Teknik servis hizmeti almak için mesai saatlerimizi beklemenize hiç gerek yok. Profesyonel çağrı merkezimiz size en yakın bölgedeki servis ekibimizi yönlendirecektir, Teknik servis hizmeti kaydında bulunduğunuz andan itibaren servis talebinizi yerine getirene kadar yoğun çaba sarf etmekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin aldığı hizmetten memnun kalması bizim ilk önceliğimiz arasındadır. Karabağlar ve diğer tüm ilçelerde servis hizmetini ilk elden almak, sorun yaşamamak adına izmir Fahrettin Altay Ariston servisini tercih edebilirsiniz. Beyaz eşyalarınızda oluşabilecek her türlü arıza ve bakım işlemleri için Ariston Fahrettin Altay servisi sizlerden gelecek çağrıları beklemektedir.

2 Yıl Garantili Ariston Fahrettin Altay Servisi

Sizlere hızlı bir servis desteği verebilmemiz bizim için önemli bir kalite ölçütüdür. Firmamızdan Teknik servis hizmeti almanız durumunda probleminizle ilgilenen teknik servis personelimiz tarafından probleminizle ilgilenen teknik servis personelimiz teknik servis fişi bırakılmaktadır. Bu servis fişiyle elektronik cihazlarınızın tekrar aynı arızayı vermesi durumunda firmamızdan tekrar Teknik servis hizmeti alabilirsiniz. Beyaz eşyalarınıza yapılan işlemler 2 yıl firmamız garantisi altındadır. Özel sonuçları en ideal şekilde alabilmeniz açısında sürekli olarak İzmir’in her ilçesinde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Bu şekilde sizler de çok özel ve farklı bir hizmeti en uygun şekilde kaliteli olarak alabilirsiniz. Artık arızalarınızı ve bakım işlerinizi bize bildirerek, en özel çözümleri en etkin şekilde karşılayabileceksiniz. Gaziemir, Balçova, Buca, Bornova ve Karabağlar gibi ilçelerimizde de en yaygın hizmet ağımız ile sizlere ulaşabiliyoruz.

7 / 24 Online Ariston Servis Kaydı

Farklı amaçlar için evlerimizde ve iş yerlerimizde değişik beyaz eşyalar kullanırız. Ancak uzun süre kullanımdan sonra bu tip ürünlerde arızalar oluşabilir. Bazen dış etkenler de devreye girerek ürünlerin arızalarını arttırabilmektedir. Bu gibi durumlarda ise Ariston marka ürünlerinizin yetkin bir servis işlemi görmesini isteyebilirsiniz. Sizler için uzun yıllardan bu yana beyaz eşya servis hizmeti sunan firmamızdan yararlanabilirsiniz. En hızlı ve en uygun şekilde tüm beyaz eşyalarınız eskisinden çok daha iyi bir şekilde çalışmaya başlayacaktır.

Hizmet verdiğimiz Ürün Grupları

Ariston Fahrettin Altay Bulaşık Makinesi tamiri
Ariston Fahrettin Altay Çamaşır Makinesi tamiri
Ariston Fahrettin Altay Buzdolabı tamiri
Ariston Fahrettin Altay Klima tamiri
Ariston Fahrettin Altay Kombi tamiri
Ariston Fahrettin Altay Ocak – Fırın tamiri