Anasayfa » Karşıyaka Kombi Servisi
Servis bölgelerimiz tüm Karşıyaka bölgelerini kapsamaktadır.

Karşıyaka Kombi Servisi

Karşıyaka Kombi teknik servisi Karşıyaka’nın tüm bölgelerine kombi teknik servis hizmeti sunmaktadır. Kombi hizmetlerimiz kombi bakımı, petek temizliği, kombi arıza tamiri, kombi oda termostatı montajı olarak gruplandırılmıştır. Kombinizin problemi her ne olursa olsun.

0 232 332 08 45

numaralı telefonlarımızdan bizleri 7/24 arayabilir, servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Garantili Karşıyaka Kombi Servisi

Firmamız KombiEge güvencesiyle yapmış olduğu tüm kombi tamiri işlemlerine garanti vermektedir. Firmamız’ın çözüm ürettiği arızanın tekrarlaması durumunda kombi teknik servis personelimizin size bırakacağız servis formu’ndan bizleri 7/24 arayabilir, tekrar ücretsiz servis hizmeti alabilirsiniz. Firmamız Karşıyaka ve Bornova’nın tüm bölgelerine hizmet vermektedir. (İzmir’in diğer bölgelerinden hizmet almak için izmir Kombi Servisi sayfasını ziyaret ediniz.)

Periyodik Kombi Bakımı

Kombide Düzenli Bakımla Tasarruf

Kombileriniz kullanıma bağlı olarak daha fazla enerji tasarrufu ve daha az yakıt sarfiyatı için yılda bir periyodik kombi bakımı’na ihtiyaç duymaktadır. Kombinizin ilerleyen zamanlarda daha kalıcı arızalar oluşturmaması için yılda bir kere periyodik kombi bakımı yaptırmanız gerekmektedir. Firmamızın yoğuşmalı ve normal kombilere sürekli olarak uyguladığı kombi bakım kampanyaları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm Karşıyaka ve Bornova’ya Kombi Servisi

Tüm izmir’e hızlı hizmet vermeyi prensip edinmiş olan firmamız servis kaydı oluşturduğunuz anda belirttiğiniz adrese sorununuzun çözülmesi için en kısa sürede gelecektir. izmir Kombi Servisi izmir’in tüm doğalgaz kombi bölgelerine teknik servis hizmeti vermektedir. Doğal gaz ile ilgili problemleriniz için izmirgaz ile iletişime geçebilirsiniz.

Kombiniz için Neler Yapabiliriz ?

  • Kombi Arıza Tespiti
  • Kombi Arıza Tamiri
  • Periyodik Kombi Bakımı
  • Kombi Oda Termostat Kurulumu
  • Kombi Petek Temizliği
Kombi Bakım Servisi