Anasayfa » Daikin » Pınarbaşı Daikin Servisi
İzmir Pınarbaşı Daikin Servisi
Pınarbaşı Daikin Teknik Servisleri İletişim Bilgileri

Pınarbaşı Daikin Servisi

Müşteri memnuniyeti prensibiyle çalışan Daikin Pınarbaşı servisi İzmir’in hangi bölgesinde olduğunuz fark etmeksizin siz değerli müşterilerimize teknik servis hizmeti vermektedir. Beyaz eşyalarınız ile ilgili oluşabilecek her türlü problem için sizlere bir telefon kadar uzaklıktayız. Telefon numaralarımızı arayarak dilediğiniz zaman servis kaydı oluşturabilirsiniz. Teknik servis desteği alan müşterilerimize geçici değil kalıcı çözümler üretmek için sürekli olarak çalışmakta ve teknolojilerimizi güncellemekteyiz. Bornova ve diğer tüm ilçelerde servis hizmetini ilk elden almak, sorun yaşamamak adına izmir Pınarbaşı Daikin servisini tercih edebilirsiniz. Beyaz eşyalarınızda oluşabilecek her türlü arıza ve bakım işlemleri için Pınarbaşı Daikin servisi sizlerden gelecek çağrıları beklemektedir.

Orijinal ve Garantili Parça Kullanıyoruz

Müşterilerimize hızlı Teknik servis desteği vermek için sürekli olarak çalışmakta ve ekiplerimizi eğitmekteyiz. Firmamızdan Teknik servis desteği almanız durumunda servis hizmetini tarafınıza sağlayan teknik servis ekibimiz tarafından servis hizmetini tarafınıza sağlayan teknik servis ekibimiz teknik servis fişi bırakılmaktadır. Bu servis fişiyle beyaz eşyalarınızın tekrar aynı arızayı çıkarması durumunda firmamızdan tekrar Teknik servis desteği alabilirsiniz. Beyaz eşyalarınıza yapılan işlemler 2 yıl firmamız garantisi altındadır. Servisimiz uzman ve eğitimli personeli ile gezici olarak hizmet sağlamaktadır. Nerede olursanız olun İzmir ve ilçelerinin tamamına Daikin servis hizmeti sağlamaktayız. İdeal ve farklı bir hizmet alabilmek adına sadece bizlere telefon açmanız yeterli olacaktır. Hemen ekiplerimiz verdiğiniz randevu doğrultusunda, tam zamanında istediğiniz yerde bulunacak, en hızlı şekilde sorunların giderilmesini sağlayacaktır. Narlıdere, Buca, Hatay, Bornova, Karşıyaka ve diğer tüm ilçelerde servis hizmetini ilk elden almak, sorun yaşamamak adına bizleri tercih edebilirsiniz

İzmir’in Her Yerine Daikin Servis İmkanı

Firmamız uzun yıllardan beri elektronik eşyalar konusunda uzmanlaşmış bir servistir. Özellikle Daikin ürünleri ile alakalı olan tüm soru, sorun ve bakım işlemlerinizde en etkili çözümleri firmamız sizlere sunacaktır. İzmir merkez ve ilçelerinde hizmet veren servisimiz, hızlı ve güvenli hizmeti ile birçok kullanıcının tercih ettiği özel bir servistir. Konusunda yetkili olan personelimiz ile harika sonuçları hızlı bir şekilde alabilirsiniz.

Hizmet verdiğimiz Ürün Grupları

Daikin Pınarbaşı Klima servisi
Daikin Pınarbaşı Kombi bakımı