Anasayfa » Regal » Regal Karabağlar Servisi
İzmir Karabağlar Regal Servisi
Karabağlar Regal Teknik Servisleri İletişim Bilgileri

Regal Karabağlar Servisi

Regal Karabağlar teknik servisi Tüm izmir bölgelerine servis desteği sağlamaktadır. Daha iyi bir servis hizmeti almanız için sürekli olarak çalışmakta ve teknolojilerimizi sürekli olarak güncellemekteyiz. Telefon numaralarımızı arayarak dilediğiniz zaman servis kaydı oluşturabilirsiniz. Servis desteği kaydında bulunduğunuz andan itibaren servis talebinizi yerine getirene kadar yoğun çaba sarf etmekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin aldığı hizmetten memnun kalması bizim ilk önceliğimiz arasındadır. Hatay ve diğer tüm ilçelerde servis hizmetini ilk elden almak, sorun yaşamamak adına izmir Karabağlar Regal servisini tercih edebilirsiniz. Beyaz eşyalarınızda oluşabilecek her türlü arıza ve bakım işlemleri için Regal Karabağlar servisi sizlerden gelecek çağrıları beklemektedir.

Garantili Regal Karabağlar Servisi

Hızlı ve kaliteli bir Servis desteği alabilmeniz için bizim için önemlidir. Servis desteği verdiğimiz tüm Regal ürünlerine 1 yıl garanti vermekteyiz. Servis hizmeti verdiğimiz ürün aynı sebepten ya da değiştirilen parçadan dolayı tekrar aynı arızayı vermesi durumunda teknik servis personelimizin size bırakmış olduğu teknik servis fişiyle bizleri 1 yıl içerisinde tekrar arayarak aynı işlem için servis hizmeti alabilirsiniz. Bölgemizde en iyi elektronik eşya ve Regal servisi olarak hizmet veren firmamız, sizlerinde her şekilde hizmet alabileceği özel bir kurumdur. Bu farklı ve etkili kurum sayesinde en hızlı sonuçları en uzman elden alma olanağına sahipsiniz. Ev ve iş yerleriniz için gerekli olan bakım ve onarımlarda firmamızdan her zaman yararlanabilirsiniz. Arıza durumlarında ekibimiz, Alsancak, Bornova, Hatay, Karşıyaka, Gaziemir ve diğer tüm ilçelere hizmet veren bir servistir. Bu neden ile nerede olursanız olun özel servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz..

Tüm İzmir’e Regal Servis

Farklı sonuçları sizler için sunan harika ürünler, özellikle ev ve işyerlerimizde bizlere kolaylıklar sunar. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve diğer elektrikli eşyalarımız farklı etkileri elde etmek amacı ile kullanılırlar. Ancak zaman içinde farklı nedenlerden dolayı arıza yapabilir, ya da bakım gerektirebilirler. Bu ve benzeri nedenlerden dolayı servis hizmeti alabilmek için hemen bizi arayabilirsiniz. En özel etkileri en hızlı şekilde sağlayacağınız firmamız, her zaman sizlere özel hizmet sunmaktadır.

Hizmet verdiğimiz Ürün Grupları

Regal Karabağlar Bulaşık Makinesi servisi
Regal Karabağlar Çamaşır Makinesi servisi
Regal Karabağlar Buzdolabı servisi
Regal Karabağlar Klima servisi
Regal Karabağlar Ocak – Fırın servisi