Anasayfa » Arçelik » Arçelik Gaziemir Servisi
İzmir Gaziemir Arçelik Servisi
Arçelik Gaziemir Teknik Servisi İletişim

Arçelik Gaziemir Servisi

Firmamız izmir ve bölgelerine Arçelik servis hizmeti vermektedir. Firmamız sizlere daha iyi hizmet verebilmek için 7/24 servis kaydı almaktadır. Teknik servis ekibimizden destek almak için belirli bir saati beklemenize gerek yok. Bizimle 7/24 telefon numaralarımızdan iletişime geçebilirsiniz. Firmamızın öncelikleri arasında Teknik servis hizmeti alan müşterilerimizin memnun kalmasıdır. Beyaz eşyaların kullanımı, bakımı ve tamiri özen ister. Yüksek fiyatlar alarak aldığınız ürünleri yıllar boyunca kullanmayı hedeflersiniz. Bu neden ile sorun yaşadığınızda ya da bir şekilde beyaz eşya servisine ihtiyaç duyduğunuzda her zaman firmamızın garantili servis hizmetinden yararlanabilirsiniz. Beyaz eşyalarınızda oluşabilecek her türlü arıza ve bakım işlemleri için Gaziemir Arçelik servisi sizlerden gelecek çağrıları beklemektedir.

İşçilik ve Parça’da 2 Yıl Garanti

Siz değerli müşterilerimize hızlı Teknik servis hizmeti vermek için sürekli olarak çalışmakta ve ekiplerimizi eğitmekteyiz. Son dönemde oluşan şikayetler nedeni ile aldığınız servis hizmetinin, güvenilir ve garantili olmasına dikkat etmelisiniz. Beyaz eşyalarınızın arızası konusunda etkili sonuçları alabilmek için bizler gibi uzun yıllardan bu yana teknik destek veren, eğitimli kişilerden bu hizmeti almanız en doğrusudur. Bu şekilde kullanmış olduğunuz elektronik ürünler uzun yıllar sizlere aynı şekilde randıman sağlayacaktır. Tüm İzmir genelinde teknik servis hizmeti sunan firmamızdan sizlerde yararlanabilirsiniz. Özel ve tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile her zaman ihtiyacınız olan en iyi bakım ve onarım işlemlerinde göreceksiniz. Özellikle Narlıdere, Güzelbahçe, Bornova, Balçova ve diğer ilçelerden gelen tüm servis istekleri tarafımızca hızlı şekilde karşılanmaktadır

İzmir’in Her Yerine Arçelik Servis İmkanı

Firmamız uzun yıllardan beri elektronik eşyalar konusunda uzmanlaşmış bir servistir. Özellikle Arçelik ürünleri ile alakalı olan tüm soru, sorun ve bakım işlemlerinizde en etkili çözümleri firmamız sizlere sunacaktır. İzmir merkez ve ilçelerinde hizmet veren servisimiz, hızlı ve güvenli hizmeti ile birçok kullanıcının tercih ettiği özel bir servistir. Konusunda yetkili olan personelimiz ile harika sonuçları hızlı bir şekilde alabilirsiniz.

Hizmet verdiğimiz Ürün Grupları

Arçelik Gaziemir Bulaşık Makinesi tamiri
Arçelik Gaziemir Çamaşır Makinesi tamiri
Arçelik Gaziemir Buzdolabı tamiri
Arçelik Gaziemir Klima tamiri
Arçelik Gaziemir Kombi bakımı
Arçelik Gaziemir Ocak – Fırın tamiri