Anasayfa » Arçelik » İzmir Arçelik Servisi
izmir Arçelik Teknik Servisleri
izmir Arçelik Servisleri

İzmir Arçelik Servisi

Uzman Arçelik teknik servis ekibimiz ile beyaz eşya arızalarınıza profesyonel olarak çözümler üreterek yaşadığınız problemin bir daha tekrarlanmaması için en küçük ayrıntıyı bile gözden kaçırmaz sizlere tam destek sağlarız. izmir’in neresinde Arçelik servis ihtiyacınız olduğu fark etmeksizin izmir Arçelik servisi hizmetinizde.

Servislerimiz tüm beyaz eşya ürünlerini kapsamaktadır.

0232 332 08 45

Arçelik Buzdolabı Servisi
Arçelik Kombi Servisi
Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi
Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
Arçelik Kurutma Makinesi Servisi
Arçelik Termosifon Montajı ve Arıza Tespiti

 

Beyaz eşyalarınız teknik servislerimiz tarafından hızlı ve sorunsuz olarak onarılır ve sizlere en kaliteli hizmeti sunar. İzmir içerisinde hangi ilçede olduğunuzun hiçbir önemi yok web sitemizdeki numaradan bizleri arayıp Arçelik özel müşteri hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Vermiş olduğunuz adrese en kısa süre içerisinde Özel Arçelik servisi ekiplerimiz gelerek probleminizi gidermek için sizlere yol gösterecektir.

Arçelik Servis Hizmetlerimizde Garanti

Yaptığımız işe ve çalışan teknik ekibimize o kadar güveniyoruz ki servis hizmeti verdiğimiz tüm müşterilerimize 1 yıl parça ve işçilik garantisi veriyoruz. Yaşanan problemin tekrar meydana gelmesi durumunda ücretsiz  yedek parça değişimi ve ücretsiz Arçelik Servis hizmeti verilmektedir.