Anasayfa » izmir indesit Servisi
indesit izmir özel teknik servisleri
izmir indesit Servisleri Telefon Numaraları

izmir indesit Servisi

İzmir’in tüm bölgelerine hizmet veren indesit izmir servisi siz değerli indesit kullanıcılarına beyaz eşyalarınızda en üst düzey memnuniyet sağlamak için sürekli olarak çalışmaktadır. Arızalanan ya da herhangi bir problemi olan indesit markalı beyaz eşyalarınız için bizleri servis numaralarımızdan arayabilir ve indesit teknik servis kaydınızı oluşturabilirsiniz. indesit servis bölgeleri bağlantısını ziyaret ederek servis hizmeti verdiğimiz tüm bölgelere detaylı bir şekilde göz atabilirsiniz.

0232 332 08 45

Hızlı indesit Servisi

Oluşturduğunuz servis kayıtlarınızın hızlı ve kaliteli bir şekilde gerçekleşmesi için firmamız ve mobil ekiplerimiz sürekli olarak kendini geliştirmektedir. Çok sayıda aracımız ile servis hizmeti oluşturduğunuz ve  servis bölgelerimiz listesinde belirtilen tüm semtlere 2 Saat’e kadar servis hizmeti verebilmekteyiz. Hizmetlerimiz Çeşme, Urla gibi İzmir’in kıyı kesimlerini de kapsamaktadır.

Servis Hizmetinde Garanti Dönemi.

Servis hizmetimize o kadar çok güveniyoruz ki ! Değiştirdiğimiz tüm parçalarda 1 yıl parça ve işçilik garantisini siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. 1 yıl içerisinde servis fişini saklamanız şartı ile aynı sebepten doğabilecek tüm arızalarda ücretsiz servis ve parça değişim hizmeti veriyoruz.

Servis hizmeti verdiğimiz ürün grupları aşağıda listelenmiştir;

indesit Çamaşır Makinesi Servisi
indesit Kurutma Makinesi Servisi
indesit Bulaşık Makinesi Servisi
indesit Buzdolabı Servisi
indesit Klima Servisi (Klima işlemlerimize klima gaz şarjı, klima montajı, klima demontajı ve klima bakımı dahildir.)

Firmamız parça değişim işlemlerinde orijinal parça kullanmaktadır.