Anasayfa » Buderus » Yeşilova Buderus Kombi Servisi
İzmir Yeşilova Buderus Servisi
Yeşilova Buderus Teknik Servisleri İletişim Bilgileri

Yeşilova Buderus Kombi Servisi

Yeşilova Buderus servisi olarak müşterilerimize her zaman birinci sınıf hizmet vermek öncelikli amacımızdır. Firmamız sizlere daha iyi hizmet verebilmek için 7/24 servis kaydı almaktadır. Bizimle iletişime geçmek için mesai saatlerimizi beklemenize hiç gerek yok. Bizimle 7/24 telefon numaralarımızdan iletişime geçebilirsiniz ya da web sitemizdeki servis kayıt formunu doldurabilirsiniz. Firmamızın öncelikleri arasında Teknik servis hizmeti alan müşterilerimizin memnun kalmasıdır. Bornova ve diğer tüm ilçelerde servis hizmetini ilk elden almak, sorun yaşamamak adına izmir Yeşilova Buderus servisini tercih edebilirsiniz. Beyaz eşyalarınızda oluşabilecek her türlü arıza ve bakım işlemleri için Buderus Yeşilova servisi sizlerden gelecek çağrıları beklemektedir.

İşçilik ve Parça’da 2 Yıl Garanti

Müşterilerimize hızlı Teknik servis hizmeti vermek için sürekli olarak çalışmakta ve ekiplerimizi eğitmekteyiz. Firmamızdan Teknik servis hizmeti almanız durumunda probleminizle ilgilenen teknik servis personelimiz tarafından probleminizle ilgilenen teknik servis personelimiz teknik servis fişi bırakılmaktadır. Bu servis fişiyle cihazlarınızın tekrar aynı arızayı çıkarması durumunda firmamızdan tekrar Teknik servis hizmeti alabilirsiniz. Beyaz eşyalarınıza yapılan işlemler 2 yıl firmamız garantisi altındadır. İzmir bölgesinde en etkili servis hizmetini veren firmamız, uzman ekipleri ile tüm ilçelerde faaliyet göstermektedir. Bornova, Hatay, Güzelyalı, Gaziemir ve Alsancak başta olmak üzere, İzmir’in tüm ilçelerinde servis hizmeti sağlamaktayız. Bu özel ve ayrıcalıklı servis hizmetinden sizler de ihtiyaç duyduğunuzda hemen yararlanmak için bizleri arayabilirsiniz. Özel araçlarımız ile uzman ekiplerimiz anında gelerek cihazlarınızın sorunlarını tespit edip, onarımlarını yapacaklardır. Bu şekilde memnun müşterilerimizin içine sizler de dahil olacaksınız.

7 / 24 Buderus Servis Kaydı

Özel, farklı ve etkili faydaları sağladığımız beyaz eşyalarımız, bakım ve onarım hizmetlerine her zaman ihtiyaç duyabilirler. Durum böyle olduğu zaman ürünlerinizin güvenliği ve uzun süreli kullanım için doğru servis hizmetini almanız çok önemlidir. En farklı sonuçları en etkin şekilde alacağınız servisimiz ile sizler de tüm beklentilerinizi en uygun şekilde karşılayabilirsiniz. Tüm Buderus ürünleriniz için ihtiyaç duyabileceğiniz güvenilir ve kaliteli bir hizmet için hemen firmamız ile irtibat kurabilirsiniz. Güler yüzlü ve konuya hakim olan personelimiz ile her zaman sizlerin mutluluğu için çalışmaktayız.