Anasayfa » Beko » Beko İzmir Servisi
izmir Beko Teknik Servisleri
Beko izmir Teknik Servisi Telefonları

Beko İzmir Servisi

Beko teknik servisi İzmirdeki tüm Beko marka beyaz eşya kullanıcılarına en iyi teknik servis hizmetini vermek için 7/24 çalışmaktadır. Siz de teknik servis hizmeti almak için web sitemizdeki telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz . Vermiş olduğunuz adrese Beko teknik servis ekiplerimiz en kısa sürede gelerek probleminizi çözmek adına sizlere yardımcı olacaktır.

0232 332 08 45

Profesyonel Beko Teknik Ekip

Beyaz eşyalarınızın ömürlerinin uzaması sizler kadar bizimde çok önemsediğimiz bir ilkedir. Çalışan ekiplerimiz İzmirin her bölgesine hizmet vererek sizleri mutlu ve memnun etmek için ellerinden gelen tüm çabayı sarfetmektedirler.  Beko izmir servisi’nden aldığınız her hizmet için memnuniyet duyacağınızın garantisini vermekteyiz. Beko izmir teknik servisi klima, beyaz eşya ve tüm Beko ürünleri için (yazar kasa pos hariç) teknik servis hizmeti vermektedir. Firmamız tüm izmir’e profesyonel Beko Servis hizmeti vermektedir.

Her türlü Beko Beyaz Eşya Servisi

İster yedek parça ister servis talebi için günün 24 saati web sitemizden alacağınız numaramız ile müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Beko çamaşır makinesi, beko bulaşık makinesi ve beko buzdolaplarınız için sürekli olarak servis hizmeti sunmaktayız.

Garanti İmkanı

Tüm parça değişim ve işçilik hizmetlerimizde 1 yıl garanti veriyoruz ! Beko izmir servisi’nden bir ilk daha servis hizmeti almış olduğunuz tüm beyaz eşya grupları için 1 yıl garanti vermekteyiz.