Anasayfa » Bosch » Bosch Fahrettin Altay Servisi
İzmir Fahrettin Altay Bosch Servisi
Fahrettin Altay Bosch Teknik Servisleri İletişim Bilgileri

Bosch Fahrettin Altay Servisi

Bosch Fahrettin Altay teknik servis firmamız İzmir’in tüm bölgelerine servis hizmeti vermektedir. Web sitemizdeki telefon numaralarından bizimle iletişime geçerek servis kayıt işlemlerinizi hemen başlatabilirsiniz. Web sitemizdeki telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçerek servis kaydı oluşturabilirsiniz. Servis hizmeti alan müşterilerimize geçici değil kalıcı çözümler üretmek için sürekli olarak çalışmakta ve teknolojilerimizi güncellemekteyiz. Beyaz eşyaların kullanımı, bakımı ve tamiri özen ister. Yüksek fiyatlar alarak aldığınız ürünleri yıllar boyunca kullanmayı hedeflersiniz. Bu neden ile sorun yaşadığınızda ya da bir şekilde beyaz eşya servisine ihtiyaç duyduğunuzda her zaman firmamızın garantili servis hizmetinden yararlanabilirsiniz. Beyaz eşyalarınızda oluşabilecek her türlü arıza ve bakım işlemleri için Fahrettin Altay Bosch servisi sizlerden gelecek çağrıları beklemektedir.

2 Yıl Garantili Bosch Fahrettin Altay Servisi

Siz değerli müşterilerimize daha hızlı Servis hizmeti vermek için sürekli olarak çalışmaktayız. Servis hizmeti verdiğimiz tüm Bosch ürünlerine 2 yıl garanti vermekteyiz. Servis hizmeti verdiğimiz ürün aynı sebepten ya da değiştirilen parçadan dolayı tekrar aynı arızayı göstermesi durumunda teknik servis personelimizin size bırakmış olduğu teknik servis fişiyle bizleri 2 yıl içerisinde tekrar arayarak aynı işlem için servis hizmeti alabilirsiniz. İzmir’in farklı bölgelerinde servis gereksinimlerinizi de en iyi şekilde karşılayacak olan firmamız, özel ve donanımlı araçları ile tüm ilçelerde hizmet sunuyor. Güzelyalı, Bornova, Narlıdere ya da Alsancak bölgelerinde bu tip bir servis hizmeti almanız firmamız sayesinde mümkün olacaktır. En özel ve farklı hizmetleri en hızlı şekilde sizlere sunacak olan firmamızın uzmanlığından dilediğiniz zaman yararlanabilirsiniz. Sizler için en ideal ve özgün hizmeti her zaman sunmaktayız.

7 / 24 Online Bosch Servis Kaydı

Firmamız uzun yıllardan beri elektronik eşyalar konusunda uzmanlaşmış bir servistir. Özellikle Bosch ürünleri ile alakalı olan tüm soru, sorun ve bakım işlemlerinizde en etkili çözümleri firmamız sizlere sunacaktır. İzmir merkez ve ilçelerinde hizmet veren servisimiz, hızlı ve güvenli hizmeti ile birçok kullanıcının tercih ettiği özel bir servistir. Konusunda yetkili olan personelimiz ile harika sonuçları hızlı bir şekilde alabilirsiniz.

Hizmet verdiğimiz Ürün Grupları

Bosch Fahrettin Altay Bulaşık Makinesi tamiri
Bosch Fahrettin Altay Çamaşır Makinesi tamiri
Bosch Fahrettin Altay Buzdolabı tamiri
Bosch Fahrettin Altay Klima tamiri
Bosch Fahrettin Altay Kombi servis ve tamiri
Bosch Fahrettin Altay Ocak – Fırın tamiri