Anasayfa » Bosch » Üçkuyular Bosch Servisi
İzmir Üçkuyular Bosch Servisi
Üçkuyular Bosch Teknik Servisleri İletişim Bilgileri

Üçkuyular Bosch Servisi

Firmamız Bosch teknik servis hizmetini tüm İzmir’e ve Karabağlar bölgesine uygun fiyatlar ile sunmayı prensip edinmiştir. Firmamız sizlere daha iyi hizmet verebilmek için 7/24 servis kaydı almaktadır. Telefon numaralarımızı arayarak dilediğiniz zaman servis kaydı oluşturabilirsiniz. Firmamızın öncelikleri arasında Servis desteği alan müşterilerimizin memnun kalmasıdır. Karabağlar ve diğer tüm ilçelerde servis hizmetini ilk elden almak, sorun yaşamamak adına izmir Üçkuyular Bosch servisini tercih edebilirsiniz. Beyaz eşyalarınızda oluşabilecek her türlü arıza ve bakım işlemleri için Bosch Üçkuyular servisi sizlerden gelecek çağrıları beklemektedir.

Garantili Parça Ve İşçilik

Siz değerli müşterilerimize hızlı Servis desteği vermek için sürekli olarak çalışmakta ve ekiplerimizi eğitmekteyiz. Firmamızdan Servis desteği almanız durumunda teknik servis personellerimiz tarafından teknik servis personellerimiz teknik servis fişi bırakılmaktadır. Bu servis fişiyle elektronik cihazlarınızın tekrar aynı arızayı tekrarlaması durumunda firmamızdan tekrar Servis desteği alabilirsiniz. Beyaz eşyalarınıza yapılan işlemler 2 yıl firmamız garantisi altındadır. İzmir merkez başta olmak üzere Balçova, Bornova, Narlıdere, Güzelbahçe ve Alsancak gibi tüm ilçelere servis hizmeti sunmaktayız. Özellikler tercihiniz olacak firmamızdan her zaman için en uygun ve kaliteli servis hizmetini alabilirsiniz. En büyük sorunlardan en küçüğüne kadar, beyaz eşyalarınızın sorunları uzman kadromuz tarafından giderilecektir. Bu şekilde sizler de stres yapmadan servisimiz ile her zaman arızaları aşabileceğinizi bilmelisiniz.

Tüm İzmir’e Bosch Servisi

Yeni ve farklı ürünler de olsalar, her elektronik ürün zaman içinde yıpranabilir ve arızalar çıkartabilir. Özellikle ihtiyacımız olan ürünlerin arıza çıkartması bizi strese sokar. Yazın ortasında bozulan bir buzdolabı, çamaşırları attığınızda çalışmayan bir makine genellikle can sıkıcıdır. Ancak artık Bosch servisimiz ile bu ve benzeri sorunları dert etmeyeceksiniz. Hizmetlerimiz sayesinde en kısa sürede, garantili bir onarım ile karşılaşacaksınız. En özel servis hizmetini alabilmek adına sizleri de ihtiyaç duyduğunuzda bekleriz.

Hizmet verdiğimiz Ürün Grupları

Bosch Üçkuyular Bulaşık Makinesi tamiri
Bosch Üçkuyular Çamaşır Makinesi tamiri
Bosch Üçkuyular Buzdolabı tamiri
Bosch Üçkuyular Klima tamiri
Bosch Üçkuyular Kombi tamiri
Bosch Üçkuyular Ocak – Fırın tamiri