Anasayfa » Bosch » Evka 1 Bosch Servisi
İzmir Evka 1 Bosch Servisi
Evka 1 Bosch Teknik Servisleri İletişim Bilgileri

Evka 1 Bosch Servisi

Müşteri memnuniyeti prensibiyle çalışan Bosch Evka 1 servisi İzmir’in hangi bölgesinde olduğunuz fark etmeksizin siz değerli müşterilerimize teknik servis hizmeti vermektedir. Buca ilçesinde Bosch teknik servis hizmeti konusunda siz değerli müşterilerimizden gelen bakım, onarım ve montaj teknik servis taleplerinde profesyonel ve uzman kadromuz ile değerli Bosch müşterilerine sürekli olarak kaliteli hizmet sunmak içi çalışmaktayız. web sitemizdeki iletişim formundan ya da web sitemizdeki telefon numaralarından bizimle iletişime geçerek servis kaydı oluşturabilirsiniz. Firmamızın öncelikleri arasında Servis hizmeti alan müşterilerimizin memnun kalmasıdır. İzmir’in neresinde bir beyaz eşya servis ihtiyacınız olursa Bosch Evka 1 servisi her zaman yanınızda. Beyaz eşyalarınızda oluşabilecek her türlü arıza ve bakım işlemleri için Bosch Evka 1 servisi sizlerden gelecek çağrıları beklemektedir.

Orijinal Parça Garantisi

Müşterilerimize hızlı Servis hizmeti vermek için sürekli olarak çalışmakta ve ekiplerimizi eğitmekteyiz. Servis hizmeti verdiğimiz tüm Bosch ürünlerine 2 yıl garanti vermekteyiz. Servis hizmeti verdiğimiz ürün aynı sebepten ya da değiştirilen parçadan dolayı tekrar aynı arızayı tekrarlaması durumunda teknik servis personelimizin size bırakmış olduğu teknik servis fişiyle bizleri 2 yıl içerisinde tekrar arayarak aynı işlem için servis hizmeti alabilirsiniz. Tüm İzmir genelinde teknik servis hizmeti sunan firmamızdan sizlerde yararlanabilirsiniz. Özel ve tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile her zaman ihtiyacınız olan en iyi bakım ve onarım işlemlerinde göreceksiniz. Özellikle Narlıdere, Güzelbahçe, Bornova, Balçova ve diğer ilçelerden gelen tüm servis istekleri tarafımızca hızlı şekilde karşılanmaktadır

Gün içi Evka 1 Bosch Servisleri

Farklı sonuçları sizler için sunan harika ürünler, özellikle ev ve işyerlerimizde bizlere kolaylıklar sunar. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve diğer elektrikli eşyalarımız farklı etkileri elde etmek amacı ile kullanılırlar. Ancak zaman içinde farklı nedenlerden dolayı arıza yapabilir, ya da bakım gerektirebilirler. Bu ve benzeri nedenlerden dolayı servis hizmeti alabilmek için hemen bizi arayabilirsiniz. En özel etkileri en hızlı şekilde sağlayacağınız firmamız, her zaman sizlere özel hizmet sunmaktadır.

Hizmet verdiğimiz Ürün Grupları

Bosch Evka 1 Bulaşık Makinesi tamiri
Bosch Evka 1 Çamaşır Makinesi tamiri
Bosch Evka 1 Buzdolabı tamiri
Bosch Evka 1 Klima tamiri
Bosch Evka 1 Kombi servis ve tamiri
Bosch Evka 1 Ocak – Fırın tamiri