Anasayfa » Servisler » Hızlı Kombi Servisi
izmir Özel Kombi Teknik Servisi

Hızlı Kombi Servisi

izmir Kombi teknik servisi izmir’in tüm bölgelerine hızlı kombi teknik servis hizmeti sunmaktadır. Talepleriniz yoğunluk durumuna göre gün içinde ya da en kısa süre karşılanmaktadır. Firmamıza kombi arızalarınız ile ilgili 7/24 başvurabilir servis kaydı oluşturabilirsiniz. 7/24 Teknik servis kaydı hizmeti sunan firmamız siz kombi kullanıcılarından gelen arıza taleplerine hızlı çözüm üretmek için sürekli olarak çalışmaktadır. Geniş malzeme stoğumuz, eğitimli teknik servis personelimiz ile sürekli olarak hizmetimizdeyiz.

Garantili ve Hızlı Kombi Servisi

Firmamız KombiEge güvencesiyle yapmış olduğu tüm kombi tamiri işlemlerine garanti vermektedir. Firmamız’ın çözüm ürettiği arızanın tekrarlaması durumunda kombi teknik servis personelimizin size bırakacağız servis formu’ndan bizleri 7/24 arayabilir, tekrar ücretsiz servis hizmeti alabilirsiniz.

Periyodik Kombi Bakımı

Kombide Düzenli Bakımla Tasarruf

Kombileriniz kullanıma bağlı olarak daha fazla enerji tasarrufu ve daha az yakıt sarfiyatı için yılda bir periyodik kombi bakımı’na ihtiyaç duymaktadır. Kombinizin ilerleyen zamanlarda daha kalıcı arızalar oluşturmaması için yılda bir kere periyodik kombi bakımı yaptırmanız gerekmektedir. Firmamızın yoğuşmalı ve normal kombilere sürekli olarak uyguladığı kombi bakım kampanyaları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm İzmir’e Kombi Teknik Servisi

Tüm izmir’e hızlı hizmet vermeyi prensip edinmiş olan firmamız servis kaydı oluşturduğunuz anda belirttiğiniz adrese sorununuzun çözülmesi için en kısa sürede gelecektir. izmir Kombi Servisi izmir’in tüm doğalgaz kombi bölgelerine teknik servis hizmeti vermektedir. Doğal gaz ile ilgili problemleriniz için izmirgaz ile iletişime geçebilirsiniz.

Kombiniz için Neler Yapabiliriz ?

  • Hızlı Kombi Arıza Tespiti
  • Hızlı Kombi Arıza Tamiri
  • Periyodik Kombi Bakımı
  • Kombi Oda Termostat Kurulumu
  • Kombi Petek Temizliği
Kombi Bakım Servisi