Anasayfa » Regal » İzmir Regal Servisi
izmir Regal Teknik Servisleri
Regal teknik Servisleri Telefon Numaraları izmir

İzmir Regal Servisi

izmir Regal servisi teknik servis ihtyiacı duyduğunuz her an hizmetinizde. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve her türlü beyaz eşyalarınız içni izmir Regal teknik servisi 7/24 servis kaydı özelliğiyle siz değerli müşterilerinden gelecek Regal teknik servis taleplerini beklemektedir.

7/24 Müşteri Temsilcisi

İzmir Regal teknik servisi ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz. İstediğiniz zaman arayıp sorununuzun çözüme kavuşması için müşteri hizmetleri ile konuşup servis kaydınızı oluşturabilirsiniz. Müşteri temsilcisi mesai saatlerinde en yakın teknik servis ekibini tarafınıza yönlendirecektir.

Kaliteli Hizmet Anlayışı

Müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimizdir. İşinde profesyonel eğitim almış elemanlar ile hızlı ve doğru ve temiz çalışmalar yapılmaktadır. Standartların üzerinde bir arıza giderme prosedürü uygulamaktadır  ve İzmirin tüm ilçelerine hizmet edilmektedir.

Parçada 1 Yıl Garanti Hizmeti

Değişen veya işlem gören parçalar için 1 yıl Regal izmir teknik servisi garantisi vermektedir. Tüm  izmir’e hizmet veren Regal servisleri listesine tıklayarak ulaşabilirsiniz.