Anasayfa » Vestel » Karşıyaka Vestel Servisi
Karşıyaka Vestek Teknik Servis
Vestel Karşıyaka Özel Teknik Servisi

Karşıyaka Vestel Servisi

İzmir teknik servis firmamız izmir ve ilçelerine beyaz eşya tamir servisi hizmeti vermektedir. Arızalı beyaz eşyalarınız için bizi web sitemizdeki telefon numaralarımızdan arayabilir ve servis kaydı oluşturabilirsiniz. Web sitemizdeki telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçerek servis kaydı oluşturabilirsiniz. Firmamızın öncelikleri arasında Servis desteği alan müşterilerimizin memnun kalmasıdır. Gümüldür ve diğer tüm ilçelerde servis hizmetini ilk elden almak, sorun yaşamamak adına izmir Karşıyaka Vestel servisini tercih edebilirsiniz. Beyaz eşyalarınızda oluşabilecek her türlü arıza ve bakım işlemleri için Karşıyaka Vestel servisi sizlerden gelecek çağrıları beklemektedir.

Servis Hizmetlerimizde 1 Yıl Garanti

izmir teknik servisi firmamız siz değerli Müşterilerimize hızlı Servis desteği vermek için sürekli olarak çalışmaktadır. Servis desteği verdiğimiz tüm Vestel ürünlerine 1 yıl garanti vermekteyiz. Servis hizmeti verdiğimiz ürün aynı sebepten ya da değiştirilen parçadan dolayı tekrar aynı arızayı göstermesi durumunda teknik servis personelimizin size vermiş olduğu teknik servis fişiyle bizleri 1 yıl içerisinde tekrar arayarak aynı işlem için servis hizmeti alabilirsiniz. İzmir merkez başta olmak üzere Balçova, Bornova, Narlıdere, Güzelbahçe ve Alsancak gibi tüm ilçelere servis hizmeti sunmaktayız. Özellikler tercihiniz olacak firmamızdan her zaman için en uygun ve kaliteli servis hizmetini alabilirsiniz. En büyük sorunlardan en küçüğüne kadar, beyaz eşyalarınızın sorunları uzman kadromuz tarafından giderilecektir. Bu şekilde sizler de stres yapmadan servisimiz ile her zaman arızaları aşabileceğinizi bilmelisiniz.

Tüm İzmir ve İlçelerine Vestel Servis

Özel, farklı ve etkili faydaları sağladığımız beyaz eşyalarımız, bakım ve onarım hizmetlerine her zaman ihtiyaç duyabilirler. Durum böyle olduğu zaman ürünlerinizin güvenliği ve uzun süreli kullanım için doğru servis hizmetini almanız çok önemlidir. En farklı sonuçları en etkin şekilde alacağınız servisimiz ile sizler de tüm beklentilerinizi en uygun şekilde karşılayabilirsiniz. Tüm Vestel ürünleriniz için ihtiyaç duyabileceğiniz güvenilir ve kaliteli bir hizmet için hemen firmamız ile irtibat kurabilirsiniz. Güler yüzlü ve konuya hakim olan personelimiz ile her zaman sizlerin mutluluğu için çalışmaktayız.

Hizmet verdiğimiz Ürün Grupları

Vestel Karşıyaka Bulaşık Makinesi servisi
Vestel Karşıyaka Çamaşır Makinesi servisi
Vestel Karşıyaka Buzdolabı servisi
Vestel Karşıyaka Klima servisi
Vestel Karşıyaka Ocak – Fırın servisi