Anasayfa » Vestel » Narlıdere Vestel Servisi
İzmir Narlıdere Vestel Servisi
Narlıdere Vestel Teknik Servisleri İletişim Bilgileri

Narlıdere Vestel Servisi

Firmamız Vestel teknik servis hizmetini tüm İzmir’e ve Narlıdere bölgesine uygun fiyatlar ile sunmayı prensip edinmiştir. Web sitemizdeki telefon numaralarından bizimle iletişime geçerek servis kayıt işlemlerinizi hemen başlatabilirsiniz. web sitemizdeki iletişim formundan ya da web sitemizdeki telefon numaralarından bizimle iletişime geçerek servis kaydı oluşturabilirsiniz. Servis desteği alan müşterilerimize geçici değil kalıcı çözümler üretmek için sürekli olarak çalışmakta ve teknolojilerimizi güncellemekteyiz. Etkin ve özel çözümlerin sağlandığı firmamızda, her zaman değişik bir kalite anlayışını fark edeceksiniz. Sistemli ve düzenli çalışan ekiplerimiz sizlere garantili Vestel servis hizmetini en uygun şekilde sunacaklardır. Bu farklı deneyim ile bir servisin ne şekilde çalışması gerektiğini de görmüş olursunuz. En farklı servis hizmeti Çağrı merkezimiz 7 gün 24 saat sizlerden gelecek telefonları kayıt altına alarak tarafınıza servis yönlendirmesi yapmaktadır. . Beyaz eşyalarınızda oluşabilecek her türlü arıza ve bakım işlemleri için Narlıdere Vestel servisi sizlerden gelecek çağrıları beklemektedir.

Vestel Narlıdere Servisi’nden 1 Yıl Garanti

Firmamız hızlı ve profesyonel Servis desteği vermektedir. Firmamızdan Servis desteği almanız durumunda teknik servis ekibimiz tarafından teknik servis ekibimiz teknik servis fişi bırakılmaktadır. Bu servis fişiyle beyaz eşyalarınızın tekrar aynı arızayı tekrarlaması durumunda firmamızdan tekrar Servis desteği alabilirsiniz. Beyaz eşyalarınıza yapılan işlemler 1 yıl firmamız garantisi altındadır. İzmir’in farklı bölgelerinde servis gereksinimlerinizi de en iyi şekilde karşılayacak olan firmamız, özel ve donanımlı araçları ile tüm ilçelerde hizmet sunuyor. Güzelyalı, Bornova, Narlıdere ya da Alsancak bölgelerinde bu tip bir servis hizmeti almanız firmamız sayesinde mümkün olacaktır. En özel ve farklı hizmetleri en hızlı şekilde sizlere sunacak olan firmamızın uzmanlığından dilediğiniz zaman yararlanabilirsiniz. Sizler için en ideal ve özgün hizmeti her zaman sunmaktayız.

Tüm İzmir ve İlçelerine Vestel Servis

Firmamız uzun yıllardan beri elektronik eşyalar konusunda uzmanlaşmış bir servistir. Özellikle Vestel ürünleri ile alakalı olan tüm soru, sorun ve bakım işlemlerinizde en etkili çözümleri firmamız sizlere sunacaktır. İzmir merkez ve ilçelerinde hizmet veren servisimiz, hızlı ve güvenli hizmeti ile birçok kullanıcının tercih ettiği özel bir servistir. Konusunda yetkili olan personelimiz ile harika sonuçları hızlı bir şekilde alabilirsiniz.

Hizmet verdiğimiz Ürün Grupları

Vestel Narlıdere Bulaşık Makinesi servisi
Vestel Narlıdere Çamaşır Makinesi servisi
Vestel Narlıdere Buzdolabı servisi
Vestel Narlıdere Klima servisi
Vestel Narlıdere Ocak – Fırın servisi