Anasayfa » Arçelik » Bornova Arçelik Servisi
İzmir Arçelik Bornova Servisi
Bornova Arçelik Servisleri İletişim Bilgileri

Bornova Arçelik Servisi

İzmir teknik servis firmamız izmir ve ilçelerine beyaz eşya tamir servisi hizmeti vermektedir. Bornova ilçesinde Arçelik teknik servis hizmeti konusunda siz değerli müşterilerimizden gelen bakım, onarım ve montaj teknik servis taleplerinde profesyonel ve uzman kadromuz ile değerli Arçelik müşterilerine sürekli olarak kaliteli hizmet sunmak içi çalışmaktayız. Teknik servis kaydı oluşturmak için belirli bir saati beklemenize gerek yok. Bizimle 7/24 telefon numaralarımızdan iletişime geçebilirsiniz ya da web sitemizdeki servis formunu doldurabilirsiniz. Servis hizmeti alan müşterilerimize geçici değil kalıcı çözümler üretmek için sürekli olarak çalışmakta ve teknolojilerimizi güncellemekteyiz. Bornova ve diğer tüm ilçelerde servis hizmetini ilk elden almak, sorun yaşamamak adına izmir Bornova Arçelik servisini tercih edebilirsiniz. Beyaz eşyalarınızda oluşabilecek her türlü arıza ve bakım işlemleri için Arçelik Bornova servisi sizlerden gelecek çağrıları beklemektedir.

2 Yıl Garantili Arçelik Bornova Servisi

Müşterilerimize hızlı Servis hizmeti vermek için sürekli olarak çalışmakta ve ekiplerimizi eğitmekteyiz. Firmamızdan Servis hizmeti almanız durumunda probleminizle ilgilenen teknik servis personelimiz tarafından probleminizle ilgilenen teknik servis personelimiz teknik servis fişi bırakılmaktadır. Bu servis fişiyle cihazınızın tekrar aynı arızayı çıkarması durumunda firmamızdan tekrar Servis hizmeti alabilirsiniz. Beyaz eşyalarınıza yapılan işlemler 2 yıl firmamız garantisi altındadır. İzmir’in farklı bölgelerinde servis gereksinimlerinizi de en iyi şekilde karşılayacak olan firmamız, özel ve donanımlı araçları ile tüm ilçelerde hizmet sunuyor. Güzelyalı, Bornova, Narlıdere ya da Alsancak bölgelerinde bu tip bir servis hizmeti almanız firmamız sayesinde mümkün olacaktır. En özel ve farklı hizmetleri en hızlı şekilde sizlere sunacak olan firmamızın uzmanlığından dilediğiniz zaman yararlanabilirsiniz. Sizler için en ideal ve özgün hizmeti her zaman sunmaktayız.

İzmir’in Tüm Bölgelerine Arçelik Teknik Servis

Firmamız uzun yıllardan beri elektronik eşyalar konusunda uzmanlaşmış bir servistir. Özellikle Arçelik ürünleri ile alakalı olan tüm soru, sorun ve bakım işlemlerinizde en etkili çözümleri firmamız sizlere sunacaktır. İzmir merkez ve ilçelerinde hizmet veren servisimiz, hızlı ve güvenli hizmeti ile birçok kullanıcının tercih ettiği özel bir servistir. Konusunda yetkili olan personelimiz ile harika sonuçları hızlı bir şekilde alabilirsiniz.

Hizmet verdiğimiz Ürün Grupları

Arçelik Bornova Bulaşık Makinesi tamiri
Arçelik Bornova Çamaşır Makinesi tamiri
Arçelik Bornova Buzdolabı tamiri
Arçelik Bornova Klima tamiri
Arçelik Bornova Kombi tamiri
Arçelik Bornova Ocak – Fırın tamiri